עשרת הטיפים לשמירת השיער

עשרת הטיפים לשמירת השיער

10tips

עשרת הטיפים לשמירת השיער

  1. לבעלות השיער הדק - כדי ליצור נפח הממלא את השיער , אפשרי לייבש את השיער עם מייבש שיער כאשר הראש למטה הפוך
  2. לעצב את השיער עם קרם לחות בקצוות (למרוח מעט על היידים )ולא בשורש כדי שלא השיער יהיה שמנוני מדי
  3. לבעלות התלתלים – לפני שמשתמשים במוס תלתלים יש להתיז על השיער סילקון כדי שירכך את המוס ולא יקשה את השיער , והמוס ירים את הנפח של תלתלים , וכך יש לנו תלתלים רכים ונפוחים , מומלץ לייבש את השיער עם מייבש שיער + דיפיוזר ע"י חום בנוני והתלתלים יצאו מהממים
  4. אלו הבנות שמתמשות במחליק באופן יום יומי , מומלץ בחום להתיז על השיער חומר מגן (סרום )על השיער , שהמחליק לא ייבש ולא יגרום נזק לשיער כך שהשיער יראה זוהר ומלא ברק 
  5. הברישי אחרי חפיפה , (מברשת עם שיניים רחבות כזאת שלא תמתח את השיער ותזיק לו ) מומלץ להבריש את השיער אך ורק כשהוא במצב "רטוב" לאחר חפיפה, ולאחר טיפול במסכה או קרם קונדישינר. ההברשה חיונית ופותחת את הקשרים בשיער לפני הייבוש במייבש השיער ומומלצת לביצוע לאחר כל טיפול בשיער.
  6. צמה: שיער ארוך הוא אידיאלי לקליעת צמה. היא יכולה להיות בצד, באמצע או אפילו להתחיל מקודקוד הראש. תתחילו מאיסוף כל השיער לפקעת, תחברו אותה עם גומייה שלא לוחצת ותקלעו צמה יפה. למראה יותר סולידי תמקמו את הצמה בחלק התחתון של הראש ואם תרצו להעניק למראה שלכן קצת יותר רכות ורומנטיות תשזרו את הצמה בצד ותשחררו אותה מעט כך שלא תהיה הדוקה. למראה שובב אפשר להוציא קווצת שיער בצידו השני של הראש ולגלגל אותה סביב האצבע כדי להפוך אותה לתלתל קופצני.
  7. שיער מוחלק לצד אחד: להיט נוסף שהגיע אלינו הישר משנות השמונים הנוסטלגיות הוא החלקת השיער לצד אחד. בתסרוקת כזאת הכי חשוב להקפיד על שביל ישר כמו סרגל ולהשתמש בחומרים קוסמטיים לשיער שמיועדים לייצוב לאורך זמן. במידה ואתן מתכוננות לארוחת ערב רומנטית אני מציע להוסיף על אחת הרקות פרח מלאכותי או סיכת פרפר דקורטיבית שיעניקו לכן מראה דרמטי ומושקע במיוחד.
  8. תסרוקת קוקו : חלקי את השיער לשביל בצד (לא משנה איזה ) מהחלק הקדמי ואיספי את השיער לקוקו . עטפי את הקוקו בעזרת סרט או מקדימה קשת מעוצבת ליצירת מראה מסודר .
  9. תסרוקת ערב מושקעת וזוהרת, הרטבי את שיערך מהשורש ועד הקצוות בעזרת מוס לשיער. לאחר מכן תפרידי את כל השיער לקבוצות שוות. בשלב הבא תסלסלי כל קצבת שיער לכיוון הפנים באמצעות בייביליס או כל מחליק שיער אחר. לאחר הסלסול תסרקי את השיער בעדינות עם מברשת רחבה ותחזקי את התספורת באמצעות ספריי לשיער שייצב את הכול.
  10. לבעלות תסרוקות קצרות , לעצב את השיער שהוא רטוב כיוון שכך יהיה לכן קל יותר לקבל את התוצאות הרצויות. הרטיבו את השיער, מרחו עליו ג'ל נטול אלכוהול, תעצבו אותו באמצעות המסרק והידיים עד לתוצאה הרצויה ותניחו לו להתייבש באופן טבעי עד לקבלת המראה השובב.

10tips image110tips image210tips image3

כל הזכויות שמורות לאהוד אלבז - עיצוב שיער ואיפור (2005)

נבנה ע"יTitles

eng top

facebook_page_plugin
0522699630